اطلاعات کاربری

تعداد کاربران: 39

تعداد کل سایت ها: 19

تعداد سایت های فعال: 13

بازدید های امروز: 0

بازدید های دیروز: 0

کاربران آنلاین: 0

تعداد کل بازدید ها: 289520

تعداد کل امتیازها: 8841216.4

راههای افزایش رتبه الکسا
آرشیو اخبار
تعداد بازدید : 1698 | تاریخ ثبت : 1394/3/19


1- نصب toolbar الکسا :
نصب toolbar الکسا در مرورگر اولین و مهمترین روش جهت افزایش رتبه الکسا می باشد. نوشتن در باره الکسا و ترغیب بازدید کنندگان برای نصب نوار ابزار الکسا باعث می شود که سایت شما بازدید بیشتری را به سوی الکسا بفرستد و به این ترتیب شما سایت خود را به رخ الکسا کشیده اید.

2- قرار دادن ID الکسا در header وب سایت:
این روش به شما این امکان را می دهد که برای آنالیز بهتر، الکسا به وب سایت شما دسترسی داشته باشد. در این روش توضیحات وب سایت، اسم کشور و پروفایل شما بسیار مهم می باشد.


3- قرار دادن ویجت الکسا:
قرار دادن ویجت الکسا در کنار صفحه منو در وبگاه اکثر بازدیدهای به عمل آمده از سایت شما را بازدید الکسایی به حساب می آورد و باعث افزایش رتبه وب سایت شما خواهد شد. این یک روش جدید و تست شده است. برای ساختن ویجت الکسا به لینک زیر مراجعه کنید.

https://support.alexa.com/hc/en-us/articles/201514680


4- به روز کردن مداوم وب سایت:
یک از روشهای اصلی افزایش رتبه الکسا به روز رسانی وب سایت است. محتوای تازه یکی از فاکتورهای مهم از دید الکسا است. به طور مثال 7 الی 10 مرتبه به روز رسانی در هفته باعث بهبود قابل توجه رتبه الکسا خواهد شد.

5- کیفیت محتوا:
علاوه بر تازگی محتوای وب سایت، کیفیت محتوا نیز از دید الکسا مهم است. مدت زمانی که یک کاربر در وب سایت شما می گذراند عامل مهمی در افزایش رتبه الکسا است زیرا یک کاربر تنها برای یک محتوای تازه و باکیفیت حاضر به گذراندن وقت بیشتر در وب سایت شما خواهند بود. در این رابطه قرار دادن مطالب با موضوعات مختلف کمک خواهد کرد که کاربران زمان بیشتری در سایت شما به جستجو بپردازند.

6- لینک سازی:
الکسا تعداد لینکهای وب سایت شما را می شمارد و می توان گفت که حرکت مجموعه لینک ها به طور مستقیم متناسب با افزایش رتبه الکسا می باشد. قرار دادن حداقل یک یا دو پست با محتوای تازه و با کیفیت در هفته و پیوند و تبادل بک لینک ها با وب سایت هایی که پیج رنگ گوگل بالائی دارند (بالای 3) به افزایش رتبه الکسای وب سایت شما کمک شایانی خواهد کرد. قرار دادن لینک های وب سایت در شبکه اجتماعی و افزایش بازدید وب سایت از طریق شبکه های اجتماعی در افزایش رتبه الکسا بدون شک موثر خواهد بود.

7- اظهار نظر در وبلاگ:
نظر سنجی در وب گاه ها ی فعال و پربازدید و یا فروم ها و انجمن ها درباره سایت شما یک روش موثر برای جذب ترافیک بیشتر خواهد بود. با این روش شما یک بک لینک از یک سایت پر بازدید دریافت نموده اید و کاربران ترغیب خواهند شد تا سری هم به سایت شما بزنند. نا گفته نماند رعایت اعتدال در این روش بسیار اهمیت دارد. اگر در طولانی مدت و زیاده از حد از این روش استفاده شود قطعا از طرف گوگل به عنوان اسپم شناخته خواهید شد. در نظر بگیرید که اگر پست شما سازنده باشد و کلمات کلیدی را درست و بجا استفاده کرده باشد یک سیگنال مثبت خواهد بود جهت افزایش ربته الکسا.

8- شناساندن تمام صفحات وب سایت به الکسا:
با اضافه کردن یک کد متا تگ کوتاه باعث می شوید که الکسا به راحتی به خزیدن در سایت شما بپردازد. به این ترتیب الکسا تمام صفحات وب سایت شما را ایندکس می کند و حتی بازدیدهای صفحاتی هم که قبلا ایندکس نشده بودند را نیز به حساب می آورد. به علاوه می توانید با پرداخت هزینه جزو اعضای ویژه الکسا باشید.