اطلاعات کاربری

تعداد کاربران: 39

تعداد کل سایت ها: 19

تعداد سایت های فعال: 13

بازدید های امروز: 0

بازدید های دیروز: 0

کاربران آنلاین: 0

تعداد کل بازدید ها: 289520

تعداد کل امتیازها: 8841216.4

تبلیغات در گوگل یا سئو؟
آرشیو اخبار
تعداد بازدید : 1193 | تاریخ ثبت : 1394/3/6

شاید بارها برای شما سوال پیش آمده است که کدام شیوه برای افزایش رتبه سایت در گوگل و رسیدن به صفحه نخست مناسب تر می باشد؟ تبلیغات در گوگل یا سئو. در این مقاله به طور کامل مزایا و معایب هر کدام از روش ها را شرح خواهیم داد.

آیا به فکر افزایش فروش محصولات و معرفی سریع خدمات خود به طور مستقیم هستید؟
آیا مایل هستید در کوتاه ترین زمان ممکن تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنید؟

اگر جواب سوال های بالا مثبت هست، حتما از تبلیغات در گوگل استفاده کنید. شعار تبلیغات گوگل، رسیدن به صفحه نخست در کمتر از 15 دقیقه می باشد و علاوه بر آن، انتخاب نامحدود کلمات کلیدی و هزینه به ازای هربار کلیک از دیگر مزایای این روش می باشد. در تبلیغات گوگل شارژی را در شروع کار خریداری می کنید و هنگامیکه که کاربران روی آگهی شما کلیک می کنند، هزینه های از اعتبار شما کم خواهد شد.

برای اطلاع از این روش روی عبارت نحوه تبلیغات در گوگل کلیک فرمایید.

اما آیا مایل به یک سرمایه گذاری بلند مدت هستید؟
آیا تمایل دارید اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید؟

اگر جواب شما به سوالات بالا مثبت هست پس از سئو استفاده کنید ولی باید در بهینه سازی سایت در گوگل صبور باشید زیرا ممکن است حداقل 6 ماه زمان ببرد و علاوه انتخاب کلمات کلیدی محدود است چون کار بسیار سختی به خصوص برای کلمات کلیدی که رقابت بالا دارند را پیش رو خواهیم داشت و سئو به نسبت تبلیغات گوگل گران تر است.

به طور خلاصه و در یک جمله اگر یک پول اضافه در جیب خود دارید و فعلا نیازی به آن ندارید، سئو سایت خود را شروع کنید وگرنه در غیر اینصورت از تبلیغات گوگل استفاده کنید.